...
...

Par Mums

Par mums

Teleskopiem.lv mājas lapa tika izveidota 2001. gadā, piedāvājot tikai teleskopus Latvijas astronomijas entuziastiem. Pēdējo gadu laikā, mūsu klientu loks ir ievērojami paplašinājies ne tikai Latvijā, bet arī ārzemju tirgos.

Uz doto brīdi esam vieni no vadošajiem mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumiem Ziemeļeiropā, piedāvājot dažādas preces astronomijai, aktīvai atpūtai, sportam, hobija līmeņa zinātnei, putnu un dabas vērošanai, kā arī dažādiem citiem hobijiem.

Mūsu uzņēmums sadarbojas tikai ar pasaules vadošajiem optikas ražotājiem kā Sky-Watcher, Celestron, Bresser, Pulsar, Yukon, Dörr, Helios, Fujinon u.c. Mūsu noliktavā glabājas tūkstošiem preču, kuras ir gatavas izsūtīšanai nekavējoties.

Mūsu interese un aizraušanās ar šiem hobijiem, saistītiem ar astronomiju, zinātni, dabu, aktīvu dzīves veidu, ceļošanu un Visuma pētīšanu – dod mums papildus motivāciju strādāt ar pilnu atdevi. Mēs vienmēr esam lietas kursā par jaunākām aktivitātēm astronomijas nozarē, tādējādi spējam sniegt plašāko un objektīvāko informāciju šajās jomās. Mūsu mājas lapā, bloga sadaļā pieejama arī visplašākā informācija par jaunākiem pētījumiem astronomijā.

Mums ir svarīgi, lai klienti ir apmierināti ar mūsu sniegto pakalpojuma kvalitāti. Mēs darām visu iespējamo, lai klients saņemtu visu nepieciešamo palīdzību un padomus, piedāvājot vispiemērotāko risinājumu atbilstoši klienta vēlmēm un budžetam.

Mūsu mērķis ir veicināt astronomijas zinātni un zinātni kā tādu, kura kļūtu visiem pieejamāka un saprotamāka. Mēs vēlamies, lai jebkurš varētu uzzināt vairāk par Visumu un mūsu pasaulē apkārt notiekošo. 

Mūsu mājaslapā varat atrast plašu informāciju ne tikai par mūsu piedāvātajām precēm, bet arī pieteikt apmeklējumu publiskajā observatorijā, saņemt padomus visās mūsu pārstāvētajās jomās.

Kāpēc mēs?

  • Augsta klientu servisa kvalitāte un atbalsts;

  • Droša un ērta iepirkšanās internetā;

  • Lieliski piedāvājumi un speciālas atlaides;

  • Produktu klāsta regulāra papildināšana;

  • Labākās cenas garantija;

  • Ātra 24h izsūtīšana un piegāde uz visām Eiropas valstīm;

  • Kvalitatīvs un pretimnākošs pēcpārdošanas un remonta serviss;

  • Bezmaksas mūsu ekspertu konsultācijas un padomi 

Ja Jums rodas kādi jautājumi vai komentāri, droši sazinieties ar mums e-pastā: info@teleskopiem.lv vai pa tālruni: +371 29339942  un mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim!

Teleskopiem.lv komanda

 

Nepieciešama palīdzība?

Droši sazinies ar mums un kopā atrisināsim visus neskaidros jautājumus!

Kontakti

Nepieciešama palīdzība?

Droši sazinies ar mums un kopā atrisināsim visus neskaidros jautājumus!

Kontakti