SkyWatcher Heritage 114P Virtuoso DOB teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10240
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 270,00€

  • Cena bez PVN: 223,14€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Heritage-114P Virtuoso ir lielisks “paņem-un-dodies” teleskops aktīvam dzīvesveidam. Teleskopam ir izcilas kvalitātes paraboliskā premium klases optika un tas ir labi piemērots visa veida astronomiskajiem novērojumiem. Teleskops ir ārkārtīgi kompakts, tajā pašā laikā pietiekami jaudīgs, lai redzētu tūkstošiem naksnīgās debess objektu.

Heritage-114P ir īpaši labi piemērots teleskops plaša debess apgabala novērojumiem. Tam ir 114 milimetru augstākās klases paraboliskā optika, kas parasti sastopama „augstākā gala” spoguļu teleskopiem. Fokusa attālums šim teleskopam sastāda 500 milimetrus, kas nozīmē ļoti ātru f/4,4 fokusa attiecību, kas naksnīgajās debesīs būs izcili piemērota platleņķa objektu novērošanai.

Bez plašajiem objektiem, tādiem kā Oriona miglāja un Andromedas galaktikas, šis teleskops būs arī labs instruments Mēness novērojumiem dažādos palielinājumos un arī labi piemērots planētām, piemēram, ar to varēs labi saskatīt Saturna gredzenus vai Jupitera mākoņu segu un tā pavadoņus, tā ieraugot veselu planētas sistēmu.

Šī teleskopa sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju. 114 milimetru optika savāks par 125% vairāk gaismas nekā 76 milimetru Astrolux teleskops un par 165% vairāk nekā 70 milimetru Mercury lēcu teleskops.

Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

VirtuosoTM ir stabilas platformas montējums, kurš, tiklīdz atradīsiet vēlamo objektu, nodrošinās precīzas sekošanas funckiju. Montējuma motori, izmantojot pulti, darbojas 5 dažādos ātrumos. Lieliska Virtuoso montējuma iezīme ir Freedom-FindTM patentētā abu ašu kodēšanas tehnoloģija, kas atļauj nezaudēt  sekošanas iestatījumus un pozicionēšanas sistēmas informāciju, teleskopu manuāli pārvietojot. Virtuoso montējumu iespējams pārviedot par GoTo montējumu ar 42,900+ objektu datubāzi, vienkārši iegādājoties papildu AZ GoTo SynScan pulti.

Virtuoso montējumam raksturīgas vēl vairākas gudras iezīmes astrofotogrāfēšanai (kamera nav iekļauta komplektācijā):

  • Kameras kruīza kontrole. Ar DSRL kameru uzņemiet automātiskus fotoattēlus līdz pat 6 dažādās pozīcijās. Montējums apstāsies iepriekš definētā pozīcijā un automātiski veiks kameras ekspozīciju (Canon-D tālvadības kabelis iekļauts komplektācijā, bet citām kamerām kabeļi pieejami atsevišķi).
  • Video kruīzs. Montējums automātiski pārvietos jūsu video kameru starp 6 izvēlētajām pozīcijām bez jebkāda pārtraukuma. Šai funkcijai var tikt izvēlēts jebkurš no 5 iespējamajiem ātrumiem.
  • Panorāmas fotogrāfēšana. Montējums var kontrolēt jūsu spoguļu DSLR kameru, lai uzņemtu līdz pat 360 grādu plašas panorāmas!
Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 114
Fokusa attālums (mm): 500
Fokusa attiecība: F/4.4
Lielākais iespējamais palielinājums: 228 x
Gaismas savākšanas jauda: 270 x
Izšķirtspēja: 1.01
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.1
Montējums
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Sekošanas ātrums: 2000 - 400 - 64 - 16 - 8
Vispārīgi
Sērija: Heritage
Svars (kg): 5.3
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Okulāri (1.25"): 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
Ieteicams:
Bērniem:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs