Sky-Watcher Skyhawk 114 EQ-1 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10921
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 220,00€
  • 180,00€

  • Cena bez PVN: 148,76€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Šis klasiskais Ņūtona reflektora teleskops ir ļoti laba izvēle tiem, kuri sāk nodarboties ar astronomiju. Lielā fokusa attiecība pavērs iespēju ļoti sekmīgi novērot mūsu Saules sistēmas objektus: Mēnesi un planētas. No tālās debess objektiem, kas atrodas ārpus mūsu Saules sistēmas, noteikti neaizmirstiet apskatīties Andromēdas galaktiku (M31) un Oriona miglāju (M42). Šim modelim ir izmantots vairāk pieejamais budžeta klases sfēriskais spogulis.

Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

Teleskopi.LV iesaka iegādāties augstākas kvalitātes Skyhawk modeli 1145P, kurš ir tikai par mazliet dārgāks, bet ir izgatavots no augstākas kvalitātes paraboliskā spoguļa.

EQ-1 montējums ir pats labākais montējuma risinājums iesācējiem.Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators.

Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Sfērisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 114
Fokusa attālums (mm): 1000
Fokusa attiecība: F/8.8
Lielākais iespējamais palielinājums: 228 x
Gaismas savākšanas jauda: 270 x
Izšķirtspēja: 1.01
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.1
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ-1
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Tips: Trijkājis
Augstums (cm): 67 - 119
Vispārīgi
Sērija: SkyHawk
Svars (kg): 7.8
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Barlow lēca: 2 x
1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta tēmētājs
Ieteicams:
Bērniem:
Iesācējiem:
Amatieriem: Nav ieteicams
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs