Sky-Watcher Evostar-90 EQ-2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10724
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 270,00€

  • Cena bez PVN: 223,14€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Lielisks teleskops visiem, kas vēlas viegli pārvietojamu un tajā pat laikā jaudīgu naksnīgās debess teleskopu. Lielā fokusa attiecība pavērs iespēju ļoti sekmīgi novērot mūsu Saules sistēmas objektus: Mēnesi un planētas. Teleskops ļoti labi piemērots arī sauszemes novērojumiem. Šī teleskopa galvenā priekšrocība ir tā, ka tas jau uzreiz dos labākus novērošanus rezultātus, jo garais fokusa attālums daudz sekmīgāk var novērst īsfokusa refraktoriem tik nevēlamo hromātisko aberāciju (neradīsies krāsu kļūdas). Viennozīmīgi priekš planētām un Mēness šis teleskops dos ļoti labus rezultātus, tāpat būs iespējams arī sekmīgi dalīt dubultzvaigznes un lodveida zvaigžņu kopas. Šis teleskops savāc par 65% vairāk gaismas nekā 70 mm teleskops. Teleskopa komplektācijā nāk 6X30 optiskais meklētājs, nevis standarta sarkanā punkta tēmētājs! Uzticamais BBC “Sky At Night” žurnāls šim teleskopam devis ļoti augstu vērtējumu. Šis teleskops iespējams būs viena no labākajām izvēlēm iesācējiem!

EQ-2 montējums ir uzlabots EQ-1 montējuma risinājums. Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators. Iespēja panorāmā rotēt montējumu 360 grādos dos iespēju veikt ļoti precīzu polārzvaigznes iestatīšanu.

Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

EQ-2 uzlabotais montējuma alumīnija statīvs ir paredzēts lielākai kravnesībai nekā EQ-1 montējums un ir identisks sava lielā brāļa – EQ3-2 montējuma statīvam.

Optika
Tips: Refraktors
Uzbūves veids: Ahromāts
Optikas diametrs (mm): 90
Fokusa attālums (mm): 900
Fokusa attiecība: F/10
Lielākais iespējamais palielinājums: 180 x
Gaismas savākšanas jauda: 170 x
Izšķirtspēja: 1.28
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ-2
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Tips: Trijkājis
Augstums (cm): 76 - 119
Vispārīgi
Sērija: EvoStar
Svars (kg): 11.7
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Barlow lēca: 2 x
1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
Meklētājs: 6 x 30
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem: Nav ieteicams
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs