0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky Watcher Mercury 607 AZ-2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10718
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā‏
  Garantija 2 gadi

  94.00€
  Optika
  Tips: Refraktors
  Uzbūves veids: Ahromāts
  Optikas diametrs (mm): 60
  Fokusa attālums (mm): 700
  Fokusa attiecība: F/11.7
  Lielākais iespējamais palielinājums: 120 x
  Gaismas savākšanas jauda: 70 x
  Izšķirtspēja: 1.92
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 10.7
  Fokusētājs: 1.25" Gear rack
  Montējums
  Uzbūves veids AZ-2
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Statīvs
  Materiāls: Alumīnija
  Augstums (cm): 76 - 119
  Vispārīgi
  Sērija: Mercury
  Svars (kg): 4
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Barlow lēca: 2 x
  1.25'' okulāri: 20 mm; 10 mm
  Meklētājs: 5 x 24
  1.25'' diagonālā prizma: 90°
  Ieteicams:
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem: Nav ieteicams
  Profesionāļiem:
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  Vēl neesat paguvis iepazīt debesis, bet neziniet vai astronomija jums patiks? Tad šis būs pats labākais lēmums, kādu varat pieņemt – šis lēcu teleskops ir piemērots tieši priekš iesācējiem! 60 milimetru lēcu teleskops ir vārti uz astronomiju. Teleskops, kurš savāc par 70 reizēm vairāk nekā jūsu neapbruņotās acis, pie tā maksimālā 120 reižu palielinājuma atklās Saturna, Jupitera un Marsa detaļas, labi varēs redzēt arī daudzos Mēness krāterus. Tāpat būs iespēja lūkoties arī uz vairākiem tālās debess objektiem, kā piemēram, Andromēdas galaktiku (M31), Oriona miglāju (M42) un mazo Sietiņu (M45), neaizmirstot arī sauszemes novērojumus. Lai lietotu šo teleskopu, nav vajadzīgas nekādas iepriekšējas priekšzināšanas astronomijā.

  Šis teleskops nav nekāds bērnu teleskops, bet ir aprīkots ar okulāru izeju, kurā varat mainīt standarta 1,25” okulārus (nevis 0,96”) tā iegūstot dažādus reālistiskus palielinājumus, pietam tā lēcas ir no stikla, nevis plastmasas kā daudzos lētā gala teleskopos. Pietam tas vēl nav viss – ar laiku augot Jūsu interesei par astronomiju, šo teleskopu varēsiet optimāli izmantot kā gidēšanas teleskopu lielāka diametra teleskopam astrofotogrāfējot!

  AZ-2 montējums ir ļoti populārs iesācēju vidū, jo to ir ļoti viegli izmantot. Teleskops kustās pa aziumuta (horizontālo) un elevācijas (vertikālo) asi. To nav jāiestata uz polārzvaigzni kā ekvatoriālos montējumus, līdz ar to novērošana var sākties uzreiz. AZ-2 montējums ir ļoti viegls, tā alumīnija statīvs ir regulējams no 71 cm līdz 121 cm, tas ir aprīkots ar trīstūri, kurš vienlaikus kalpos gan kā statīva stabilizētājs, gan kā piederumu galds.

  Teleskopa fokusa attālums ir 700 milimetri, kas nozīmē, ka tā atveres proporcija ir f/11,7. Ar komplektācijā iekļautajiem 10 un 20 milimetru okulāriem (1,25'') būs iespējams skatīties 35x, 70x un 120x palielinājumā. Bez tam, kopā ar teleskopu tam komplektā nāks arī 90 grādu diagonāle (1,25"), 5x24 meklētājs, 2X Barlow lēca (1,25"), kas divkāršos ar okulāriem redzamo palielinājumu, 1.5X apgriezējlēca, kura apgriezīs redzamo attēlu pareizi, kas ir svarīgi novērojot sauszemes objektus.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!