0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Trail LRF XQ38 termālais tēmeklis

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 76516X
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  3,350.00€
  Optiskās īpašības:
  Objektīvs: F38/1.2
  Digitālais palielinājums: 2x; 4x
  Palielinājums: 2.1 ... 8.4 x
  Minimālais fokusēšanas attālums (m): 5
  Maksimālais darbības attālums (m): 1350
  Acs reljefs (mm): 50
  Tīkliņa tips: Maināmi elektroniskie tīkliņi
  Dioptriju regulēšana: ± 4
  Redzes lauks uz 100 m (m): 17.2 x 13.1
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 9.8 x 7.5
  Lāzera tālmēra īpašības
  Viļņa garums (nm): 905
  Tālmērs uztveršanas attālums (m): 1000
  Mērīšanas precizitāte (m): -/+1
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 640 x 480
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 384 x 288
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Darbības īpašības
  Ieroča stiprinājuma veidi: Weaver, Weaver Quick-release, CZ Quick-release
  Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 5400/5400
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V - USB
  Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
  Enerģijas padeve (V): 3.0 - 4.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 8
  Akumulatora tips: B-Pack (Li-ion)
  Ūdensizturība:
  Klikšķa vērtība uz 100 metriem: 27/27
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 640 x 480
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 640 x 480
  Video / attēla formāts: .avi / .jpg
  Iebūvēta atmiņas karte: 8 GB
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 285 x 102 x 76
  Svars (kg): 0.67
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Tālvadības pults:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:

  Pulsar termālās optikas jaunākais un mūsdienīgākais sasniegums - Trail LRF, ar iebūvētu lāzera attāluma mērītāju!


  Iebūvēts attāluma mērītājsPrecīza šaušana sākas ar mērķa attāluma noteikšanu. Trail LRF XQ38 piedāvā integrētu lāzera attāluma mērītāju, kas spēj precīzi uztvert un attēlot mērķa attālumus ± 1 m attālumā līdz pat 1000 m.
  Maināms palielinājumsTrail modeļi piedāvā mainīgu palielinājumu, līdz pat 8x atkarībā no modeļa, un tajā ir gan 2x paātrināta, gan gluds, pakāpenisks palielinājums patiesi optimālam, pielāgotam skatam.
  Uztveršanas distance līdz pat 1350 metriemKonkrētais Trail modelis termālais tēmēklis uztver lielus karstuma viļņus līdz pat 1350 metru attālumam.
  3 nulles profili / 15 attālumiSaglabā Trail atmiņā trīs atsevišķus profilus priekš ieročiem, tai skaitā atšķirīgus tīkliņus un līdz pat piecām dažādām distancēm. 
  Attēls-attēlā režīmsAttēls-attēlā uzlabo precizitāti, displeja augšdaļā parādot palielinātu attēla izmēru. Tikai 1/10 no ekrāna aizņem attēls-attēlā režīms, tādējādi netraucējot citiem režimiem.
  Draudzīgs mobilajām ierīcēm (iOS, Android), ar tālvadības pulti un interneta tiešraides straumēšanas iespējuTrail ir iespēja ar Wi-Fi palīdzību saistīt ierīci ar Android un iOS atbalstītām mobilajām ierīcēm, izmantojot bezmaksas mobilo lietojumprogrammu Stream Vision. Programma Stream Vision savieno ierīci ar Android / iOS mobilo ierīci (viedtālruni vai planšetdatoru), kas ļauj reāllaika režīmā saņemt videomateriālu, attāli vadīt ierīci ar viedtālruni, kā arī straumēt tiešsaistē ierīces uzņemto attēlu uz Youtube.
  Plašs darba temperatūras diapazonsAr AMRED displeju izturību pret mitrumu, Trail siltuma attēlojuma redzamība ir paredzēta, lai nodrošinātu nevainojamu darbību ekstremālos temperatūras diapazonos -25 ° ... + 50 ° С.
  Izslēgta displeja režīmsĪsos bezdarbības periodos un labākai slēpšanai displejs izslēdzas, nepārtraucot citas darbības funkcijas. Displeja izslēgšanas režīms nozīmē daudz straujāku restartēšanas laiku, kad tas visvairāk nepieciešams.
  Atjaunināma programmatūraSākotnējai iestatīšanai un papildu atjauninājumiem iOS un Android saderīgā Stream Vision lietojumprogramma nodrošina jaunākās Trail programmatūras versijas.
  Augsta attēla frekvenceAr augstu atjaunošanas ātrumu - 50Hz, Trail nodrošina ērtu apskati dinamiskā, ātrā kustībā.
  10 elektroniski tīkliņiPilns digitāli attēloto tīkliņu risinājumu papildinājums nodrošina ātru mērķa iegūšanu un bagātīgi kontrastējošu redzes attēlu. Izvēlieties no virknes stila, krāsu un spilgtuma iestatījumiem.
  Iebūvēta video ierakstīšanas funkcijaAttēlu un video uzņemšana ir elementāra, izmantojot Trail iebūvēto video ierakstītāju. Attēlu un video saturs tiek saglabāts iekšēji un to var viegli pārsūtīt uz datoru / klēpjdatoru, izmantojot vadu savienojumu vai Wi-Fi.
  Iebūvēts akselometrs / žiroskopsIebūvētais akselerometrs / žiroskops uzlabo precizitāti, precīzi nosakot ārējās sliedes un leņķus, kas ir lielāki par 5°, ar bultiņu, kas norāda virzienu un sānu noliekuma pakāpi. Palielinātie leņķi tiek apzīmēti ar papildu bultiņām. Bez tam, tēmēklis var iestatīt automātisku izslēgšanu, kad tas atpūšas no šaušanas pozīcijas. Vienības darbību var atspējot, ja vertikālais leņķis ir lielāks par 70° vai horizontālais leņķis ir lielāks par 30°. Akselerometra funkcija var tikt īslaicīgi atspējota, lai turpinātu lietot pārmērīgos leņķos.
  Pilnībā ūdensdrošsIPX7 ar ūdensnecaurlaidīgu aizsardzību aizsargā Trail lieliski mitros laika apstākļos, pat intensīvā lietū, sniegā un citos nokrišņos, un iegremdēt to ir iespējams 3 pēdas zem ūdens līdz pat 30 minūtēm. (IEC 60529).
  Pilnībā funkcionējoša bezvadu tālvadības pultsErgonomiskā bezvadu tālvadības pults ar kodētāja riteni ļauj ārti un ērti piekļūt visām darbībām.

   

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!