Yukon Sightline N475 tēmēklis

  • Ražotājs: Yukon
  • Produkta kods: 26404X
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  • (Piegāde ir pieejama tikai Latvijā un Somijā)
  • 900,00€

  • Cena bez PVN: 743,80€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.
Augsta sensitivitāte nakts laikā
Jaunie elektroniskie komponenti un uzlabota programmatūra ļauj divreiz palielināt jutību nakts laikā salīdzinājumā ar citiem Yukon modeļiem, kas ļauj Sightline darboties gan krēslā, gan nakts laikā ar minimālu ārējo apgaismojumu. Augsta jutība 900-950 nm diapazonā ļauj Sightline tēmēklim izmantot neredzamos IR piegaismotājus.

Ērta darbošanās ar vienu kontrolieri
Sightline ir viens no vienkāršākajiem tēmēkļiem, kas pieejams tirgū. Ir ērtas pogas tiek izmantotas, lai aktivizētu tēmēkli un iebūvēto IR piegaismotāju. Visas pārējās funkcijas veic ratveida kontrolieris.

Plata lenķa okulārs
Sešu lēcu platlenķa okulārs kopā ar HD AMOLED displeju nodrošina ērtu attēla uztveri. Attēli, ko atveido Sightline, ir skaidri, ņemot vērā nepārtrauktu attēla korekciju visā redzes laukā, labu kontrastu un "atslēgas cauruma" efekta neesamību.

Plaša krustiņu izvēle
Mērķēšanas tīkliņi ierīcei ir digitāli un vienmēr ir attēla plaknē. Sightline ir iespēja izvēlēties no pieciem dažādiem tīkliņiem, kas ir dažādas formas, krāsas un funkcijas, tai skaitā arī ballistiskie tīkliņi. Ballistiskie tīkliņi tiek mērogoti proporcionāli tēmēkļa palielinājuma izmaiņām, līdzīgi kā optisko tēmēkļu pirmajā fokusa plaknē ievietotie tīkliņi. Tīkliņa detaļu leņķa izmēri nemainās visos palielinājumos, kas ļauj ātri noteikt attālumu un pielāgot, darbojoties dažādos diapazonos.

Augstākā mērķēšanas precizitāte, izmantojot "Attēls attēlā" režīmu
Režīms "Attēls attēlā" ļauj lietotājam pievienot papildu rāmi displejam. Izmērs 1/10 no kopējā displeja, rāmis parāda palilinātu mērķa un tīkliņa attēlu. Režīms ļauj lietotājam vienlaicīgi gan palielināt mērķa laukuma attēlu, gan saglabāt pilnu redzes lauku.

Trīs individuāli šaušanas profili
Nulles iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Tēmēklis ļauj lietotājam izveidot līdz pat trim šaušanas profiliem dažādām šautenēm un kārtridžiem. Katram profilam var būt līdz pat 10 nulles attālumiem.

Stadiometriskais attāluma mērītājs
Viena no noderīgākajām Sightline īpašīb;am ir stadiometriskais tālmērs - dinamiskā diapazona mēroga skala, kas paredzēta, lai palīdzētu noteikt attālumu objektiem ar zināmu augstumu - 1.7m (brieži), 0.7m (mežacūkas) un 0.3m (truši).

Ātrs ierīces ieslēgšanas laiks
No ieslēgšanas pogas nospiešanas brīža līdz ierīces pilnīgai darbībai Sightline prasa vien 3.5 sekundes, kas ir viens no ātrākajiem savā klasē.

Ātras nomaiņas barošanas bloks
Komplektā iekļautais barošanas bloks, ko iespējams ātri nomainīt, prasa vien dažas sekundes, lai to noņemtu. Īpaša zīme uz akumulatora vāka ļauj pareizi nomainīt tukšo akumulatoru pat pilnīgā tumsā. Komplektācijā iekļautie aksesuāri šai ierīcei ir maināmie bateriju komplekti, kā arī parastās AA uzlādējamās baterijas.
Optiskās īpašības:
Digitālais palielinājums: 4 x
Palielinājums: 6 ... 24 x
Redzes lauks (grādos): 4,1 / 7,1
Lēcas diametrs (mm): F50/1.2
Maksimālais darbības attālums (m): 400
Acs reljefs (mm): 50
Iebūvēts IR izgaismotājs
Tips/ IR viļņa garums, nm: LED / 940
Darbības diapazons: Neredzams
Darbības īpašības
Aizsardzības līmenis (IP kods): IPX4
Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
Enerģijas padeve (V): 3.8 - 6.3
Darbības temperatūra (°C): -25 ... +40
Akumulatora darbības ilgums (stundās): 4
Akumulatora tips: DNV Battery Pack / 4xAA (LR06)
Klikšķa vērtība uz 100 metriem: 7.5 (6x), 1.9 (24x)
Elektroniskās īpašības
Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024x768
Sensora tips / izšķirtspēja (pikseļi): CMOS 1280x720
Vispārīgi
Izmēri, mm: 315 x 89 x 88
Svars (kg): 1.15
Garantija: 3 gadi

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs