0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Omegon 2x ED Barlow lēca 2"

  • Ražotājs: Omegon
  • Produkta kods: 7774
  • Pieejamība: 1 -3 nedēļu laikā‏
  Garantija 2 gadi

  89.00€
  Optika
  Pārklājums: Vairākkartējs
  Veiktspēja
  Lēcu skaits: 2
  Optiskās īpašības:
  Tips: Barlow lēca
  Palielinājums: 2 x
  Savienojums (ar teleskopu): 2"
  Vispārīgi
  Sērija: Advanced

  Omegon 2x ED Barlow lēca 2" - vairāk diafragmas jūsu fotografēšanai un novērošanai

  Lielākajai daļai lielo teleskopu ir 2" fokusētājs. Jūs varat to izmantot savā labā, izmantojot 2" Barlow lēcu un atklājot visas papildu priekšrocības, ko tas var piedāvāt.

  Omegon 2" Barlow lēca nodrošina labu attēlu ar augstu kontrastu. Izmantojot ED stiklu, redzamās krāsu abreācijas tiek samazinātas līdz minimumam, un attēls ir ievērojami asāks. Turklāt visas objektīva virsmas ir aprīkotas ar zaļu daudzkārtu pārklājumu, lai samazinātu atstarošanos.

  Lielāks diametrs - vairāk iespēju objektīviem

  2" diametrs ļauj ievietot arī 2" okulārus Barlowā, dubultojot to palielinājumu. Tas ietaupa nepieciešamību iegādāties papildu okulārus. Lielais objektīva diametrs nozīmē arī to, ka attēlā nemanīsit ēnas.

  Astrofotografēšanas ar Barlow lēcu

  Astrofotogrāfijai varat izmantot arī Barlow lēcu. Īpaši kompaktiem objektiem dažreiz ir nepieciešams lielāks fokusa attālums, lai tie attēlā būtu redzami saprātīgā izmērā. Lielais pluss: arī neliela attēla formāta kamerās nav redzamas ēnas

  Ergonomisks dizains

  Protams, skaidras, zvaigžņotas naktis vasarā var būt aukstas. Tas bieži vien nozīmē, ka nav citas izvēles, kā silti saģērbties. Šī Barlow lēca ir veidota ar augstu saķeri ar ārpusi, lai nodrošinātu labu saķeri, kas nozīmē, ka to ir viegli un droši lietot arī ar cimdiem.

  Joprojām vairāk iespēju

  Ne vienmēr ir nepieciešams divkāršot fokusa attālumu. Ir arī iespējams izmantot tikai vienu šīs Barlow lēcas sadaļu, lai iegūtu palielinājuma koeficientu aptuveni 1,5 reizes. Apakšējo Barlow elementu var vienkārši atskrūvēt un pēc tam ieskrūvēt jebkurā 2" okulārā. Šis Barlow elements ir pareizi vītņots šim nolūkam. 

  Filtru izmantošanai Barlow lēcas apakšējā daļā un reduktora adapterī ir 2" filtra vītne.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!