0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Mercury 70/500 AZ3 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10721
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi
  165.00€ 205.00€
  Optika
  Tips: Refraktors
  Uzbūves veids: Ahromāts
  Optikas diametrs (mm): 70
  Fokusa attālums (mm): 500
  Fokusa attiecība: F/7.1
  Lielākais iespējamais palielinājums: 140 x
  Gaismas savākšanas jauda: 100 x
  Izšķirtspēja: 1.64
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11
  Fokusētājs: 1.25" Gear rack
  Montējums
  Tips: Azimutāls
  Uzbūves veids AZ-3
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Statīvs
  Materiāls: Tērauds
  Tips: Trijkājis
  Vispārīgi
  Sērija: Mercury
  Svars (kg): 8
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 25 mm, 10 mm
  Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
  Ieteicams:
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem: Nav ieteicams
  Profesionāļiem:
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:

  70 milimetru teleskopa optiskā sistēma savāks par 100 reizēm vairāk gaismas nekā to ir iespējams redzēt ar mūsu neapbruņotajām acīm un par 36% vairāk nekā 60 milimetru lēcu teleskopa modelis. Tāpat šis Sky-Watcher teleskops piedāvā lielāku izšķirspēju, kas pie ieteicami maksimālā 140 reižu palielinājuma ļaus saskatīt daudz detaļu uz lielajām planētām kā Saturns, Jupiters un Marss. Protams, viens no iespaidīgākajiem skatiem būs Mēness virsma. Jūs varēsiet saskatīt, ka uz Mēness nav tikai daži lieli krāteri, bet gan ka krāteros atrodas vēl mazāki, un šajos mazajos saskatīsiet, ka tas vēl nav viss, ko var redzēt ar šo teleskopu. Neaizmirstiet arī apskatīties Andromedas galaktiku, Oriona miglāju un mazo sietiņu. Tāpat teleskops lieliski piemērots sauszemes novērojumiemļ.

  Komplektācijā ar AZ-3 montējumu tas ir ļoti viegli lietojams – atliek tikai ielikt okulāru, un novērojumi var sākties. Tāpat 70/500 teleskopa parametri ir ļoti labi un to vēlāk var izmantot par labu gidēšanas teleskopu astrofotogrāfēšanai. Salīdzinājumā ar 70/700 modeli uz AZ-2 montējuma, šis teleskops dos plašākus redzes lauku, vienlaikus būs arī stabilāks, sevišķi skatoies lielākos palielinājumos.

  Skywatcher AZ-3 ir praktisks azmituālais montējums, kurš vienlaikus ir gan sniedz vajadzīgo stabitāti, kā arī ir viegli lietojams.

  To var izmantot gan sauszemes, gan astronomijas novērojumiem. Horizontāli tas ir regulējams ar atlaižamo skrūvi. Tāpat gan horizontāli, gan vertikāli asi var regulēt  ar samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem, tādejādi iespējams nodrošināt lēnu un precīzu manuālo sekošanu skatoties pat ļoti lielos palielinājumos. Montējuma statīvs ir regulējama augstuma.

  Vertikāli AZ-3 montējums ir regulējums no 50 līdz 90 grādiem, kas ļaus novērot objektus gandrīz pie paša zenīta visā 360 grādu redzeslokā. Optiskais tubuss viegli savienojams ar divu gredzenu palīdzību.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!