• Sky-Watcher SkyMax 102/1300 EQ2 teleskops

Sky-Watcher SkyMax 102/1300 EQ2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10674
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  • 360,00€
  • 315,00€

  • Cena bez PVN: 260,33€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Ultra kompaktais Skymax-102 teleskops būs lielisks sabiedrotais ceļojumos un tas būs vienlīdz piemērots kā astronomiskajiem, tā arī kā tālskatis sauszemes novērojumiem. Optiskais tubuss iederēsies praktiski jebkurā ceļa somā. Skymax-102 būs ļoti labi piemērots arī vietām, kur ir ierobežota telpa ir būtisks faktors.

Skymax-102 teleskops ir jaudīgs augstas izšķirtspējas instruments ar vairākkārtēji pārklātu optiku, kas nodrošinās redzamo attēlu ar bagātīgu kontrastu un asumu. Skymax-102 spēs savākt par 212 reizēm vairāk gaismas nekā jūsu acs, kad tās zīlīte ir pilnībā atvērsusies, kā arī par 28% vairāk gaismas salīdzinot ar 90 milimetru Skymax teleskops.

Skymax teleskopu sērija ir iespējams pati labākā izvēle, ja vēlaties izbaudīt kvalitatīvus planetāros novērojumus. Ielūkojaties Mēness krāteros, apskatiet Jupiteru mākoņu joslas, Saturna gredzenus, neaizmirstiet par arī Oriona miglāju. Pavērsiet savu teleskopu uz M13 un sadaliet šo lodveida zvaigžņu kopu arvien mazākās frakcijās. Skymax-102 ir aprīkots ar T-2 vītni vienkāršam savienojumam ar DSLR kameru (iegādājoties atbilstošo gredzenu).

EQ-2 montējums ir uzlabots EQ-1 montējuma risinājums. Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators. Iespēja panorāmā rotēt montējumu 360 grādos dos iespēju veikt ļoti precīzu polārzvaigznes iestatīšanu.

Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Maksutova
Optikas diametrs (mm): 102
Fokusa attālums (mm): 1300
Fokusa attiecība: F/12.7
Lielākais iespējamais palielinājums: 200 x
Gaismas savākšanas jauda: 210 x
Izšķirtspēja: 1.13
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11.8
Fokusētājs: 1.25" Internal
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ-2
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Augstums (cm): 71 - 121
Vispārīgi
Sērija: SkyMax
Svars (kg): 15
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Okulāri (1.25"): 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
1.25'' diagonālā prizma: 90°
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem: Nav ieteicams
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs