Sky-Watcher Skyliner-200P FlexTube (SynScan™ GOTO) teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10224
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 1.120,00€

  • Cena bez PVN: 925,62€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Šis ir populārākais dobsona teleskopa modelis, jo tam ir lieliska cenas-diametra-pārvietojamības attiecība! Ļoti liela gaismas uztveršana par ļoti zemu cenu - tieši tas padara šo teleskopu par vienu no populārākajiem amatieru astronomijas teleskopiem pasaulē. Dobsona montējumu 1970tos gados izgudroja Džons Dobsons, padarot to par vienkāršu, lētu un effektīvu montējumu Ņūtona (spoguļu) teleskopiem. Teleskopa montējums ir ļoti praktisks, tas ir vienkārši un viegli vadāms. Kustība vertikāli tiek nodrošināta mazliet atlaižot rokturi, savukārt horizontāli kustība tiek nodrošināta izmantojot divas plāksnes, no kurām viena rotē pret otru. Dizaina lielākais noslēpums ir precīzais tubusa balanss un arī berzes materiālu izmantošana, gan brīžos kad būs nepieciešams pārvietoties starp objektiem vai sekot tiem, gan brīžos, kad vajadzēs vienkārši nofiksēt tubusa stāvokli. Teleskops ar rokturu palīdzību ir viegli pārvietojams. Jūs maksājat par lielisku optiku, nevis par dārgu statīvu! Par šādu cenu alternatīvu variantu šāda izmēra teleskopu praktiski nav.

Skyliner-200 ir iespaidīgais 200 milimetru spoguļa diametrs, fokusa attālums ir 1200 milimetri. Teleskops būs lieliski piemērots vienlīdz labi gan Mēness, planētu, gan arī tālās debess objektu novērojumiem. Pie tumšām debesīm ar šo teleskopu būs iespējams novērot objektus līdz pat 13,3 zvaigžņlielumam. Šis teleskops ir aprīkots ar augstākās kvalitātes parabolisko primāro spoguli un 0.5mm Ultra-Thin sekundārā spoguļa turētāju ar kura palīdzību tiek samazinātas difrakcijas atspīdumi un gaismas zudumi. Primārais spogulis izgatavots no BK7 spoguļa, kura slīpējuma precizitāte atbilst vismaz augstajam lamda/8 radītājam. Teleskops ir aprīkots ar 2” okulāru izeju (ar 1,25” okulāru sadalītāju) un arī 9x50 meklētāju. Savāks par 77% vairāk gaismas salīdzinot ar 150 milimetru teleskopa modeli.

Patentētā Sky-Watcher FlexTubeTM sistēma ar izbīdāmajiem stieņiem ir jaunākā inovācija, kas vienlaikus padarīs šos jaudīgos un lielos dobsonus ievērojami vieglāk uzglabājumus un transportējamus. Tiem visiem komplektā nāk trīs garuma regulācijas stieņi, kas ļauj ātri un vienkārši pārveidot teleskopu vai nu par kompaktu sistēmu transportēšanai gandrīz jebkurā standarta automobīlī, vai arī par pilna garuma stabili fiksēta stāvokļa ņūtona teleskopu gatavu novērojumiem, turklāt to iespējams izdarīt ļoti ātri. Izvilktā stāvoklī teleskops nodrošinās ļoti stingru stāvokli un arī kolimācijas process nebūs sarežģīts. Vēl nekad novērošanas process ar lielu dobsonu nav bijis tik vienkārši!

Teleskops ir aprīkots ar SynScan GoTo sistēmu, kurā ietilpst vairāk kā 42,900 objekti, vienlaikus arī teleskops izlīdzinās zemes rotāciju, nodrošinot precīzu sekošanu, lai objekts, kuru izvēlēsieties, neizslīdētu no redzeslauka. Viena no lieliskākajām Sky-Watcher SynScan GoTo montējuma iezīmēm ir divasu šifrēšanas tehnoloģija. Tā ļaus mainot montējuma atrašanās vienu (arī manuāli pārvietojot) saglabāt iestatīšanas (aligment) informāciju. Šī lietotājam ērtā tehnoloģija nodrošinās pārliecību un brīvību novērošanas laikā.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 203
Fokusa attālums (mm): 1200
Fokusa attiecība: F/5.9
Lielākais iespējamais palielinājums: 406 x
Gaismas savākšanas jauda: 841 x
Izšķirtspēja: 0.57
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 13.3
Fokusētājs: 2'' Crayford
Montējums
Tips: Dobsona
Enerģijas padeve: 12
Izsekošana:
Jaudas patēriņš (mA): 1700
GoTo Sistēma
Datu bāze: 42 900 objekti
Programmatūra: SynScan
GoTo valoda: Angļu
Vispārīgi
Sērija: Skyliner
Tubusa svars (kg): 11
Garantija: 2 gadi
Ieteicams:
Iesācējiem: Nav ieteicams
Amatieriem:
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs