Sky-Watcher Skyhawk 1145P EQ1 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10709
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 205,00€

  • Cena bez PVN: 169,42€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

BBC Sky at Night žurnāla savas klases uzvarētājs Skyhawk 1145P ir īpaši labi piemērots teleskops plaša debess apgabala novērojumiem. Tam ir 114 milimetru augstākās klases paraboliskā optika, kas parasti sastopama „augstākā gala” spoguļu teleskopiem. Fokusa attālums šim teleskopam sastāda 500 milimetrus, kas nozīmē ļoti ātru f/4,4 fokusa attiecību, kas naksnīgajās debesīs būs izcili piemērota platleņķa objektu novērošanai. Tajā pašā laikā teleskopa sākotnējā komplektācija ļaus strādāt ar plaša spektra palielinājumiem no 20 līdz 100 reizēm, vienlaikus atstājot potenciālu ar papildus okulāriem pavairot potenciālo palielinājumu līdz maksimāli ieteicamajām 228 reizēm.

Bez plašajiem objektiem, tādiem kā Oriona miglāja un Andromedas galaktikas, šis teleskops būs arī labs instruments Mēness novērojumiem dažādos palielinājumos un arī labi piemērots planētām, piemēram, ar to varēs labi saskatīt Saturna gredzenus vai Jupitera mākoņu segu un tā pavadoņus, tā ieraugot veselu planētas sistēmu.

Šī teleskopa sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju. 114 milimetru optika savāks par 125% vairāk gaismas nekā 76 milimetru Astrolux teleskops un par 165% vairāk nekā 70 milimetru Mercury lēcu teleskops.

Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

EQ-1 montējums ir pats labākais montējuma risinājums iesācējiem.Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators.

Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

EQ-1 montējuma alumīnija statīvs ir regulējams no 70 līdz 120 centimetru augstumam. Tāpat līdz ar statīvu komplektā ietilpst arī trīstūris, kurš kalpos kā stabilizators, vienlaikus to varēs pielietot arī plauktu aksesuāru novietošanai.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 114
Fokusa attālums (mm): 500
Fokusa attiecība: F/4.4
Lielākais iespējamais palielinājums: 230 x
Gaismas savākšanas jauda: 270 x
Izšķirtspēja: 1.01
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.1
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ-1
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Tips: Trijkājis
Augstums (cm): 67 - 119
Vispārīgi
Sērija: SkyHawk
Svars (g): 8
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Barlow lēca: 2 x
Okulāri (1.25"): 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
Ieteicams:
Bērniem:
Iesācējiem:
Amatieriem: Nav ieteicams
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs