Sky-Watcher Mercury 70/500 AZ3 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10721
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 185,00€
  • 159,00€

  • Cena bez PVN: 131,41€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

70 milimetru teleskopa optiskā sistēma savāks par 100 reizēm vairāk gaismas nekā to ir iespējams redzēt ar mūsu neapbruņotajām acīm un par 36% vairāk nekā 60 milimetru lēcu teleskopa modelis. Tāpat šis Sky-Watcher teleskops piedāvā lielāku izšķirspēju, kas pie ieteicami maksimālā 140 reižu palielinājuma ļaus saskatīt daudz detaļu uz lielajām planētām kā Saturns, Jupiters un Marss. Protams, viens no iespaidīgākajiem skatiem būs Mēness virsma. Jūs varēsiet saskatīt, ka uz Mēness nav tikai daži lieli krāteri, bet gan ka krāteros atrodas vēl mazāki, un šajos mazajos saskatīsiet, ka tas vēl nav viss, ko var redzēt ar šo teleskopu. Neaizmirstiet arī apskatīties Andromedas galaktiku, Oriona miglāju un mazo sietiņu. Tāpat teleskops lieliski piemērots sauszemes novērojumiemļ.

Komplektācijā ar AZ-3 montējumu tas ir ļoti viegli lietojams – atliek tikai ielikt okulāru, un novērojumi var sākties. Tāpat 70/500 teleskopa parametri ir ļoti labi un to vēlāk var izmantot par labu gidēšanas teleskopu astrofotogrāfēšanai. Salīdzinājumā ar 70/700 modeli uz AZ-2 montējuma, šis teleskops dos plašākus redzes lauku, vienlaikus būs arī stabilāks, sevišķi skatoies lielākos palielinājumos.

Skywatcher AZ-3 ir praktisks azmituālais montējums, kurš vienlaikus ir gan sniedz vajadzīgo stabitāti, kā arī ir viegli lietojams.

To var izmantot gan sauszemes, gan astronomijas novērojumiem. Horizontāli tas ir regulējams ar atlaižamo skrūvi. Tāpat gan horizontāli, gan vertikāli asi var regulēt  ar samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem, tādejādi iespējams nodrošināt lēnu un precīzu manuālo sekošanu skatoties pat ļoti lielos palielinājumos. Montējuma statīvs ir regulējama augstuma.

Vertikāli AZ-3 montējums ir regulējums no 50 līdz 90 grādiem, kas ļaus novērot objektus gandrīz pie paša zenīta visā 360 grādu redzeslokā. Optiskais tubuss viegli savienojams ar divu gredzenu palīdzību.

Optika
Tips: Refraktors
Uzbūves veids: Ahromāts
Optikas diametrs (mm): 70
Fokusa attālums (mm): 500
Fokusa attiecība: F/7.1
Lielākais iespējamais palielinājums: 140 x
Gaismas savākšanas jauda: 100 x
Izšķirtspēja: 1.64
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Tips: Azimutāls
Uzbūves veids AZ-3
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Tērauds
Tips: Trijkājis
Vispārīgi
Sērija: Mercury
Svars (kg): 8
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
1.25'' okulāri: 25 mm, 10 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
Ieteicams:
Bērniem:
Iesācējiem:
Amatieriem: Nav ieteicams
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs