• Sky-Watcher Explorer-200PDS (OTA) teleskops

Sky-Watcher Explorer-200PDS (OTA) teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10220
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 510,00€

  • Cena bez PVN: 421,49€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Explorer-200P DS teleskopa komplektācija un optika ir līdzvērtīga Black Diamond sērijas Explorer-200P Ņūtonam, bet tam ir divas ievērojamas priekšrocības. Divu ātrumu 10:1 Crayford fokusētājs nodrošinās vajadzīgo precizitāti nevainojama asuma noteikšanai, kas ir īpaši svarīgi astrofotogrāfēšanai. Salīdzinot ar Explorer-200P versiju arī tubusa garums ir mazliet saīsināts, tādā veidā tuvinot sekundāro spoguli, optimizējot šo tubusa versiju vēl labāk primārā fokusa astrofotgrāfēšanai. Salīdzinot ar standarta Explorer-200 versiju šim teleskopam ir par 6 milimetriem lielāks sekundārais spogulis. Vēl labākus fotogrāfēšanas rezultātus iespējams sasniegt izmantojot speciāli tam paredzēto Sky-Watcher f/5 fokusa attiecības  2“ komas korektoru.

Explorer-200P ņūtons ir lieliska izvēle pieredzi ieguvušam astronomam, kā arī nopietnam iesācējam. Ar 200 milimetru Sky-Watcher visaugstākās kvalitātes parabolisko optiku, šis teleskops būs vienlīdz ļoti labs instruments Mēness, planētu, miglāju un galaktiku novērojumiem. F/5 ātrs fokusa atvērums nodrošinās to, ka teleskopu varēs izmantot platleņķa novērojumiem, kā arī Explorer-200P ir ieteicams visiem, kas vēlas iegūt pieredzi DSLR astrofotgrāfēšanā.

Šis teleskops savāks par 78% vairāk gaismas nekā 150 milimetru. Pateicoties lielajam 200 milimetru diametram teleskopā tādi objekti kā M27 (Dumbell miglājs) un Gredzena miglājs (M57) kļūst skaidri saredzami, arī M13 lodveida zvaigžņu kopa skaisti sadalās sīkākās frakcijās, vienlaikus atstājot iespēju variēt ar dažādiem palielinājumiem. Planētu novērojumos šis teleskops sniegs detaļām bagātu attēlu no Saturna, Jupitera, Venēras un Marsa.

Explorer-200P teleskopa tubusa svars nepārsniedz 9 kilogramus, kas nozīmē, ka bez liekām grūtībām to varēs viegli pārvietot. Arī termālā stabilizācija 200 milimetru ņūtonam noritēs salīdzinoši ātri. Pateicoties kompaktajam dizainam vēja ietekme izraisīt vibrācijas būs ievērojami mazāka. Līdzīgi kā visiem Sky-Watcher paraboliskajiem spoguļa teleskopiem, arī šis modelis nāk ar 0,5 mm īpaši plānu sekundārā spoguļa “zirnekļa” krustu, kas līdz minimumam samazinās difrakciju un gaismas zudumu.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 200
Fokusa attālums (mm): 1000
Fokusa attiecība: F/5
Lielākais iespējamais palielinājums: 400 x
Gaismas savākšanas jauda: 820 x
Izšķirtspēja: 0.58
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 13.3
Fokusētājs: 2'' Crayford
Vispārīgi
Sērija: Explorer
Tubusa svars (kg): 8.8
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Meklētājs: 9 x 50
2'' okulāri: 28 mm
Okulāra adapteris: 1.25'' un 2''
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs

Tagi: teleskops, sky-watcher, explorer-200pds, (ota), bez, statīva