Sky-Watcher Explorer-150/750P EQ3-2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10912/20448
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 475,00€

  • Cena bez PVN: 392,56€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Explorer-150P ņūtons ir lieliska izvēle pieredzi ieguvušam astronomam, kā arī nopietnam iesācējam. Ar 150 milimetru Sky-Watcher visaugstākās kvalitātes parabolisko optiku, šis teleskops būs vienlīdz ļoti labs instruments Mēness, planētu, miglāju un galaktiku novērojumiem. F/5 ātrs fokusa atvērums nodrošinās to, ka teleskopu varēs izmantot platleņķa novērojumiem, kā arī Explorer-150P ir ieteicams visiem, kas vēlas iegūt pieredzi DSLR astrofotgrāfēšanā.

150 milimetru optika savāks par 460 reizēm vairāk gaismas, salīdzinot to, ko varam redzēt ar neapbruņotām acīm, kā arī par 33% vairāk gaismas nekā 130 milimetru. Pateicoties lielajam 150 milimetru diametram teleskopā tādi objekti kā M27 (Dumbell miglājs) un Gredzena miglājs (M57) kļūst skaidri saredzami, arī M13 lodveida zvaigžņu kopa skaisti sadalās sīkākās frakcijās, vienlaikus atstājot iespēju variēt ar dažādiem palielinājumiem. Planētu novērojumos šis teleskops sniegs detaļām bagātu attēlu no Saturna, Jupitera, Venēras un Marsa.

Explorer-150P teleskopa tubusa svars nepārsniedz 5 kilogramus, kas nozīmē, ka bez liekām grūtībām to varēs viegli pārvietot. Arī termālā stabilizācija 150 milimetru ņūtonam noritēs salīdzinoši ātri. Pateicoties kompaktajam dizainam vēja ietekme izraisīt vibrācijas būs ievērojami mazāka. Līdzīgi kā visiem Sky-Watcher paraboliskajiem spoguļa teleskopiem, arī šis modelis nāk ar 0,5 mm. īpaši plānu sekundārā spoguļa “zirnekļa” krustu, kas līdz minimumam samazinās difrakciju un gaismas zudumu.

EQ3-2 ekvatoriālais uzlabotais montējums DELUXE izpildījumā pieredzējušu astronomu vidū saņem augstus novērtējumus. Šis izturīgais montējums nodrošina pat ļoti prasīgus naksnīgo debesu novērotājus ar vajadzīgo stabilitāti un vairākām citām funkcijām. Šis montējums ir ideāls nelielām optiskajām sistēmām, kuriem celstpējai nevajag masīvu montējumu.

Montējums ir aprīkots ar līmeņošanas burbuli, regulējamu elevāciju, kā arī diviem dažāda svara atsvariem maksimālai precizitātei. Montējumu ir iespējams aprīkot ar polārzvaigznes tēmekli, kas ļaus šo montējumu vēl precīzāk iestatīt, lai izmantojot samazinātā ātruma regulācijas kabeļus veiktu precīzu un gludu sekošanu.

Šis montējums būs pati labākā izvēle, ja vēlaties sākt nodarboties ar blāvo debess objektu astrofotogrāfēšanu, bet vispirms vēlaties saprast vai tā patiks – lai to darītu, montējumu ir iespējams aprīkot ar vienas vai divu asu motoriem, vai pat GOTO sistēmu.

Montējums ir aprīkots ar vieglo un regulējamo alumīnija statīvu un stabilizējošo trīstūri, kas vienlaikus kalpos kā galds okulāriem un citiem teleskopa piederumiem.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 150
Fokusa attālums (mm): 750
Fokusa attiecība: F/5
Lielākais iespējamais palielinājums: 300 x
Gaismas savākšanas jauda: 459 x
Izšķirtspēja: 0.77
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ3-2
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnijs
Tips: Trijkājis
Vispārīgi
Sērija: Explorer
Tubusa svars (kg): 4.9
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Barlow lēca: 2 x Deluxe
Meklētājs: 6 x 30
2'' okulāri: 10 mm, 25 mm
Okulāra adapteris: 1.25" un 2"
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs