• Sky-Watcher Explorer 130/900 EQ2 teleskops

Sky-Watcher Explorer 130/900 EQ2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10922
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  • 285,00€

  • Cena bez PVN: 235,54€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

BBC Sky at Night žurnāla savas klases uzvarētājs Explorer-130 f/900 ir īpaši labi piemērots teleskops planētu un tādu tālo debess objektu kā lodveida zvaigžņu kopu, komētu un planetāro miglāju novērojumiem. Ar f/7 fokusa attiecību tas būs labi piemērots visdažādākajiem novērojumiem, tostarp arī sauszemes novērojumiem. Ar komplektācijā iekļautajiem okulāriem un barlow lēcu varēsiet dažādot savus novērojumus, sākot ar 36 līdz pat 180 reižu palielinājumam.

Explorer-130 sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju.

Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

EQ-2 montējums ir uzlabots EQ-1 montējuma risinājums. Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators. Iespēja panorāmā rotēt montējumu 360 grādos dos iespēju veikt ļoti precīzu polārzvaigznes iestatīšanu.

Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Ņūtona
Optikas diametrs (mm): 130
Fokusa attālums (mm): 900
Fokusa attiecība: F/6.9
Lielākais iespējamais palielinājums: 260 x
Gaismas savākšanas jauda: 350 x
Izšķirtspēja: 0.88
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.4
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ-2
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Augstums (cm): 71 - 121
Vispārīgi
Sērija: Explorer
Svars (kg): 22.1
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Barlow lēca: 2 x
1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs