Sky-Watcher Explorer-130/650P EQ-2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10712
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  • 299,00€

  • Cena bez PVN: 247,11€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Nopietns iesācēju teleskops! Explorer-130P ar 130 milimetru primārā spoguļa diametru savāks par 30% vairāk gaismas nekā 114 milimetru Sky-Watcher Skyhawk reflektors, kas nozīmē, ka naksnīgajās debesīs varēsiet redzēt vēl vairāk objektu.

Teleskopa fokusa attālums ir 650 milimetri, kas nozīmē ātro un plašo f/5 fokusa attiecību. Explorer-130P būs lieliski piemērots daudzu miglāju un citu tālo debess objektu novērojumiem. Ideāls šis teleskops būs arī priekš platleņķa novērojumiem. Elpu aizraujošās vaļējās zvaigžņu kopas, kā piemēram mazais Sietiņš (M45), atklās savas visskaistākās detaļas. Ar šī teleskopa augstās kvalitātes optiku neizpaliks arī Mēness un planētu novērojumi.

Izcilā izmantotā premium klases paraboliskā optika, kas parasti izmantota lielākos un dārgākos teleskopos, ir saņēmusi ļoti augstus novērtējumus pat no ļoti pieredzējušiem astronomiem. Tā sekmīgi novērš sfēriskajiem spoguļiem raksturīgās aberācijas, padarot novērojamo attēlu vēl asāku, kontrasta pilnu un detaļām bagātu. Parabolisks primārais spogulis ir pamats tam, lai visi nākošie gaismas stari koncetrētos vienā fokusa plaknē un iznākumā būtu baudāms izcili kvalitatīvs rezultāts. Explorer-130P sekundārā spoguļa turētājs (jeb “zirneklis”) ir izgatavots no ļoti plāna 0.5 milimetru materiāla, kas vienlaikus līdz minimumam samazina gaismas zudumus un novērš spoguļu teleskopiem raksturīgo difrakciju.

Kompaktais teleskopa izpildījums padara to ļoti vieglu un tas nozīmē, ka teleskops būs ļoti labi piemērots lietošanai pat uz vienkāršākajiem Sky-Watcher montējumiem un jebkuras iespējamās vibrācijas tiks amortizētas salīdzinoši ātri. Pateicoties salīdzinoši nelielajam diametram primārā spoguļa pielāgošanās apkārtējās vides temperatūrai (īpaši pie lielām temperatūras starpībām) noritēs ātri.

EQ-2 montējums ir uzlabots EQ-1 montējuma risinājums. Tā vieglais svars un vienkāršā lietošana padara to par labu sabiedroto ikvienam zvaigņoto debesu pētniekam. Šis montējums būs ļoti labi piemērots bērniem un jauniešiem, kas iegūt nepieciešamās prasmes ekvatoriālo montējumu lietošanā.

Šim montējumam ir divas asis – rektascensijas un deklinācijas, kā arī regulējams elevācijas augstums. Tas padara iespējamu sekošanu objektam izmantojot tikai vienu montējuma asi. Sekošana var notikt pateicoties samazinātā ātruma regulācijas kabeļiem. Tāpat abas asis ir iespējams atlaist un ātri notēmēt vajadzīgo objektu. Montējuma komplektācijā ietilpstošai atsvars nodrošinās vajadzīgo balansu un kalpos kā papildu stabilizators. Iespēja panorāmā rotēt montējumu 360 grādos dos iespēju veikt ļoti precīzu polārzvaigznes iestatīšanu.

Montējumu ir iespējams aprīkot ar 1-ass viena vai vairāku ātrumu motoru, tādejādi iegūstot teleskopu, kas ir gatavs uzņemt ilgākas ekspozīcijas attēlus.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 130
Fokusa attālums (mm): 650
Fokusa attiecība: F/5
Lielākais iespējamais palielinājums: 260 x
Gaismas savākšanas jauda: 350 x
Izšķirtspēja: 0.88
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.4
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ-2
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Tips: Trijkājis
Augstums (cm): 71 - 121
Vispārīgi
Sērija: Explorer
Svars (kg): 13
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta tēmētājs
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem: Nav ieteicams
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs