• Sky-Watcher Evostar-102/1000 EQ3-2 teleskops

Sky-Watcher Evostar-102/1000 EQ3-2 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10726
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 445,10€

  • Cena bez PVN: 367,85€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Ja galvenā jūsu vēlme ir liels palielinājums, ass un kontrasta bagāts attēls - šim teleskopam ir jābūt jūsu izvēlei. Ar šo teleskopu ir iespējams vērot lieliskus skatus skatoties uz Saules sistēmas planētām un mūsu planētas pavadoni - Mēnesi. Krāsu kļūdas, kas raksturīgas vairumam refraktoru ir ievērojami samazinātas ar kvalitatīvu lēcu materiālu un garo tubusa uzbūvi. Neizpaliks arī tālās debess novērojumi - jūs redzēsiet skaistas galaktikas un miglājus, kā arī būs iespējams veikt kvalitatīvus sauszemes novērojumus – tam gan ieteicams papildus iegādāties 45° prizmu. Teleskopa teicamais kontrasts ir lieta, ko noteikti nenoliegs neviens šī teleskopa īpašnieks. Šis teleskops dod gan lieliskus rezultātus, gan arī ir viegli transportējams, jo tā svars, kopā ar montējumu un atsvariem, ir mazāks par 17 kilogramiem. Savāks par 28% vairāk gaismas nekā 90 milimetru Evostar modelis. Aprīkots ar 2” okulāru izeju (ar 1,25” sadalītāju), kas nozīmē, ka teleskopam iespējams iegādāties 2” okulārus platleņķa novērojumiem. Komplektā nāk 6x30 meklētājs un lielā 2” diagonāle (ar 1,25” sadalītāju).

EQ3-2 ekvatoriālais uzlabotais montējums DELUXE izpildījumā pieredzējušu astronomu vidū saņem augstus novērtējumus. Šis izturīgais montējums nodrošina pat ļoti prasīgus naksnīgo debesu novērotājus ar vajadzīgo stabilitāti un vairākām citām funkcijām. Šis montējums ir ideāls nelielām optiskajām sistēmām, kuriem celstpējai nevajag masīvu montējumu.

Montējums ir aprīkots ar līmeņošanas burbuli, regulējamu elevāciju, kā arī diviem dažāda svara atsvariem maksimālai precizitātei. Montējumu ir iespējams aprīkot ar polārzvaigznes tēmekli, kas ļaus šo montējumu vēl precīzāk iestatīt, lai izmantojot samazinātā ātruma regulācijas kabeļus veiktu precīzu un gludu sekošanu.

Šis montējums būs pati labākā izvēle, ja vēlaties sākt nodarboties ar blāvo debess objektu astrofotogrāfēšanu, bet vispirms vēlaties saprast vai tā patiks – lai to darītu, montējumu ir iespējams aprīkot ar vienas vai divu asu motoriem, vai pat GOTO sistēmu.

Montējums ir aprīkots ar vieglo un regulējamo alumīnija statīvu un stabilizējošo trīstūri, kas vienlaikus kalpos kā galds okulāriem un citiem teleskopa piederumiem.

Optika
Tips: Refraktors
Uzbūves veids: Ahromāts
Optikas diametrs (mm): 102
Fokusa attālums (mm): 1000
Fokusa attiecība: F/9.8
Lielākais iespējamais palielinājums: 204 x
Gaismas savākšanas jauda: 212 x
Izšķirtspēja: 1.13
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11.8
Fokusētājs: 2'' Gear rack
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ3-2
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Tips: Trijkājis
Vispārīgi
Sērija: EvoStar
Svars (kg): 22.15
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
1.25'' okulāri: 26 mm, 10 mm
Meklētājs: 6 x 30
1.25'' diagonālā prizma: 90°
Okulāra adapteris: 1.25" un 2"
Ieteicams:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem: Nav ieteicams
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs