• Sky-Watcher Astrolux N 76/700 AZ-1 teleskops

Sky-Watcher Astrolux N 76/700 AZ-1 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10708
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 110,00€
  • 90,00€

  • Cena bez PVN: 74,38€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Vēl neesat paguvis iepazīt debesis, bet neziniet vai astronomija jums patiks? Tad šis būs pats labākais lēmums, kādu varat pieņemt - šis Sky-Watcher Astrolux 3” spoguļu teleskops ir piemērots tieši priekš iesācējiem! 76 milimetru spoguļu teleskops ir vārti uz astronomiju. Teleskops atklās pirmās Saturna, Jupitera un Marsa detaļas, labi varēs redzēt arī daudzos Mēness krāterus. Tāpat būs iespēja lūkoties arī uz vairākiem tālās debess objektiem, kā piemēram, Andromēdas galaktiku (M31), Oriona miglāju (M42) un mazo Sietiņu (M45), neaizmirstot arī par sauszemes novērojumiem. Lai lietotu šo teleskopu, nav vajadzīgas iepriekšējas zināšanas astronomijā.

Šis teleskops nāk ar 1,25” maināmo okulāru izeju (nevis 0.96”). Ar okulāriem, kas iekļauti šī teleskopa komplektācijā var iegūt dažādus reālistiskus (nevis nereālisti augstus) palielinājumus sākot ar 28 līdz pat 140 reizēm, kas gandrīz sasniedz teleskopam ieteicami lielāko palielinājumu – 152 reizes, ko iespējams sasniegt iegādājoties papildu okulārus. Šis teleskops ir ļoti kompakts un pārvietojams – tā tubusa svars ir tikai 1,76 kilogrami. Vienlaikus pateicoties salīdzinoši nelielajai optikai tas ļoti ātri pielāgosies apkārtējās temperatūras izmaiņām, kas nozīmē, ka Jums nevajadzēs pavadīt ilgu laiku stāvēt un gaidīt termālās stabilizācijas procesu, bet varēsiet to lietot jau uzreiz. Lieliska cenas/kvalitātes attiecība.

Visiem Sky-Watcher spoguļu teleskopiem (reflektoriem), arī šim modelim, tiek izmantota augstas kvalitātes spoguļu pārklājumu metode. Daudzi ražotāji teleskopa virsējo alumīnija gaismas atstarojošo kārtu pārklāj ar silikona monoksīda aizsargkārtu, bet Sky-Watcher izmanto silikona dioksīdu, kas ir ievērojami izturīgāks pārklājums, vienlaikus arī prasa izmantot sarežģītāku un dārgāku tehnoloģiju. Šī aizsardzība ir nepieciešama, lai nenotiktu alumīnija kārtas noārdīšanās.

AZ-1 montējums ir ļoti populārs iesācēju vidū, jo to ir ļoti viegli izmantot. Teleskops kustās pa aziumuta (horizontālo) un elevācijas (vertikālo) asi, kas var tikt kustinātas manuāli vai ar mikro-regulācijas palīdzību. To nav jāiestata uz polārzvaigzni kā ekvatoriālos montējumus, līdz ar to novērošana var sākties uzreiz. AZ-1 montējums ir ļoti viegls, tā alumīnija statīvs ir regulējams no 71 cm līdz 121 cm, tas ir aprīkots ar trīstūri, kurš vienlaikus kalpos gan kā statīva stabilizētājs, gan kā piederumu galds.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Ņūtona
Optikas diametrs (mm): 76
Fokusa attālums (mm): 700
Fokusa attiecība: F/9.2
Lielākais iespējamais palielinājums: 152 x
Gaismas savākšanas jauda: 120 x
Izšķirtspēja: 1.51
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11.2
Fokusētājs: 1.25" Gear rack
Montējums
Uzbūves veids AZ-1
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Statīvs
Materiāls: Alumīnija
Augstums (cm): 67 - 119
Vispārīgi
Sērija: Astrolux
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
Barlow lēca: 2 x
Okulāri (1.25"): 10 mm, 25 mm
Meklētājs: 6 x 24
Ieteicams:
Bērniem:
Iesācējiem:
Amatieriem: Nav ieteicams
Profesionāļiem:
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs