0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Trail LRF XP50 2 termālais tēmēklis

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 76559X
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  4,900.00€
  Optiskās īpašības:
  Objektīvs: F50/1.2
  Palielinājums: 2 ... 16 x (x8 zoom)
  Maksimālais darbības attālums (m): 1800
  Acs reljefs (mm): 50
  Tīkliņa tips: Mainīgi elektroniskie tīkliņi
  Dioptriju regulēšana: ± 4
  Redzes lauks uz 100 m (m): 21.8 x 16.3
  USB savienojums: microUSB
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
  Lāzera tālmēra īpašības
  Viļņa garums (nm): 905
  Tālmērs uztveršanas attālums (m): 1000
  Mērīšanas precizitāte (m): -/+1
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024x768
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640 x 480 @ 17 µm (NETD <40 mK)
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <40
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Darbības īpašības
  Ieroča stiprinājuma veidi: Weaver, Weaver Quick-release, CZ Quick-release
  Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 4200 / 4200
  Ārējās strāvas padeve (volti): Micro USB type B (5V)
  Kapacitāte (mAh): 6400
  Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
  Enerģijas padeve (V): 3.0 - 4.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 8
  Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack IPS7
  Ūdensizturība:
  Klikšķa vērtība uz 100 metriem: 21 / 21
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Iebūvēta atmiņas karte: 16 GB
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standards: 802,11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 347 x 102 x 76
  Svars (kg): 0.8
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Akumulatora lādētājs:
  Baterijas:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Lēcu tīrāmā lupatiņa:

  TERMĀLĀS REDZAMĪBAS NĀKAMAIS LĪMENIS

  Trail 2 LRF, kas veidots uz jaunas aparatūras platformas, kurā ietverts jauns, ļoti jutīgs termālās attēlveidošanas sensors, ar <40 mK NETD un HD AMOLED mikro displeju, spēj radīt asu, kontrastētu un detalizētu attēlu jebkuros apstākļos. Siltuma detektora iespējas vēl vairāk palielina Pulsar patentētās programmatūras funkcijas, piemēram, Image Detail Boost tehnoloģija un novērošanas režīmi. Integrētais lāzera tālmērs nodrošina ātru informāciju par mērķa attālumu, precīzai lietošanai. Videoieraksts ar 16 GB iebūvēto atmiņu, Wi-FI modulis un vairākas citas svarīgas funkcijas pārvērš ierīci par universālu medību rīku pat visprasīgākajiem profesionāļiem.

  Ļoti jutīgs termālās attēlveidošanas sensors

  Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD 40mK nodrošina nevainojamu detaļu atpazīšanu pat vissmagākajos laika apstākļos, kad zems temperatūras kontrasts. Mazākās temperatūras atšķirības būs skaidri redzamas arī nokrišņu, miglas vai aukstu rīku laikā.

  Augstas izšķirtspējas attēls

  Ass un bagātīgi kontrastains attēls palīdz viegli identificēt dzīvniekus, to ekstremitātes un pat tādās apkārtnes detaļas kā zari, lapas, zāles un reljefs.

  Iebūvēts precīzs lāzera tālmērs

  Īpaši precīza šaušana pieprasa zināt attālumu. Iebūvētais lāzera tālmērs ļauj izmērīt attālumu ar divu režīmu palīdzību – viena objekta mērīšana un skenēšanas. Tālmērs nodrošina precizitāti līdz +/- 1 metram. Skenēšanas režīms ļauj šāvējam ātri pielāgoties mainīgiem attālumiem, lai labāk sagatavotos šāvienam.

  Triecienizturīgs magnija sakausējuma korpuss

  Izturīgs un viegls magnija sakausējuma korpuss ir paredzēts, lai izturētu liela kalibra ieročus. Paaugstināta konstrukcijas stingrība samazina vibrācijas šāviena laikā un palielina balistiku, savukārt magnija sakausējuma īpašības palīdz nodrošināt labāku siltuma izkliedi.

  Attēlu uzlabošanas tehnoloģija

  Image Boost tehnoloģija ir patentēta programmatūras algoritmu kombinācija, kas ļauj uzlabot attēla skaidrību un kopējā attēla detaļas. Image Boost lietošana ļauj attēlam izskatīties asākam un detalizētākam, ļaujot labākas objekta identificēšanas iespējas.

  Pilnu krāsu, HD AMOLED displejs

  Trail jaunais HD displejs nodrošina izteiksmīgu, bagātīgi kontrastētu un spilgti krāsainu redzes lauku, AMOLED tehnoloģija nodrošina nevainojamu, plūstošu, augstas izšķirtspējas attēlu, tai pat laikā taupot baterijas enerģiju.

  Platleņķa okulārs

  Trail 2 LRF izmantotai sarežģītajai platleņķa, sešu objktīvu okulāra redzes lauks ir palielinājies par 20%, salīdzinot ar iepriekšējo modeli. Apvienojumā ar HD kvalitātes AMOLED displeju, okulārs nodrošina bagātīgu un dziļu attēla uztveri.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs

  Iebūvētais video ierkastītājs ir lielisks palīgs, ja vēlaties filmēt vai fotografēt notiekošo. Vienu reizi nospiežot pogu REC, tiek uzņemts materiāls, ko viegli var koplietot ar kolēģiem, draigiem un ģimeni. 16 GB iekšējā atmiņa nodrošina vietu, lai ierakstītu video vairāku stundu garumā un uzņemtu tonnām fotoattēlu.

  16 GB iekšējā atmiņa

  16 GB atmiņas piedāvā pietiekami daudz vietas aizraujošu mirkļu ierakstīšanai un fotografēšanai. Ierakstītos failus vēlāk var lejupielādēt datorā vai viedtālrunī.

  Uztveres diapazons līdz 1800 metriem

  Jaudīgs objektīvs, savienojumā ar profesionāla līmeņa siltuma attēlveidošanas sensoru ar NETD 40 mK, nodrošina lieliskas iespējas. Standarta 1,8 m garu priekšmetu varēs noteikt 1800 m attālumā pilnīgā tumsā.

  Pielāgojamas krustiņu opcijas

  Plašs krāsu pielāgojamu krustiņu klāsts, tai skaitā pielāgojami ballistiskie stili. Krāsu iespējas: melna, balta, sarkana un zaļa.

  Tūlītēja ierīces ieslēgšana, aptuveni 3 sekunžu laikā

  Pateicoties revolucionārām tehnoloģijām, Trail 2 LRF var ieslēgt gandrīz momentāli. Ātra ieslēgšana palielina akumulatora darbības laiku un paildzina kopēju darbības laiku. Ar tūlītēju ieslēgšans iespēju ierīci var aktivizēt, kad tas visvairāk nepieciešams.

  Augsta kalibra atsitiena pretestība: 12. kalibrs, 9,3×64, .375 H&H

  Atsitiens līdz 6000 džouliem, lai nodrošinātu nevainojamu veiktspēju lielākiem kalibriem līdz .375 H&H, 12. kalibram un 9.3x64.

  Nulles profilu pārvaldība

  Iekšējā atmiņā iespējams saglabāt līdz 5 nulles profiliem ar 10 attāluma koordinātēm dažādām situācijām, lai ātri varētu nomainīt tēmēkli uz cita ieroča.

  Režīms “Attēls attēlā” (Picture in Picture, PiP)

  Šis režīms uzlabo precizitāti, parādot tēmekļa tīkla apgabala palielinātu attēlu displeja augšdaļā. PiP izmanto tikai 10 % laukuma, un skata lauks paliek virtuāli neaizsegts vienlaicīgai PiP and FOV (redzes lauka) skatīšanai.

  Mainīga digitālā tālummaiņa

  Digitālā tālummaiņa līdz 8x nodrošina uzlabotu fokusu un vispārēju mērķa atpazīšanu ievērojamā attālumā.

  Wi-Fi. Savienošana ar iOS un Android ierīcēm

  Iebūvēts Wi-Fi modulis nodrošina tēmēkļa savienošanu ar Android un iOS viedtālruņiem vai planšetēm. Viedtālruņa un tēmēkļa apvienojums piedāvā unikālu iespēju kopumu, piemēram, tiešu attēlu straumēšanu, ierakstīto failu lejupielādi un kopīgošanu, kā arī programmaparatūras atjaunināšanu un daudzas citas iespējas.

  Pilnībā ūdensdrošs

  Ūdensnecaurlaidības klase IPX7 ļauj efektīvi izmantot Trail 2 LRF mitrumā, pat stipra lietus laikā, sniegā un vienu metru zem ūdens līdz 30 minūtēm (standarts IEC 60529).

  Augsta kalibrēšanās frekvence 50 Hz

  Augsta attēla frekvence ir svarīga šaujot pa kustīgu mērķi. Augsts kalibrēšanās ātrums nodroīsna kustību plūsmu un ļauj precīzāk noteikt šaušanas pozu.

  Lietotājam draudzīgs interfeiss

  Trail 2 LRF ir veidots, lai to būtu maksimāli viegli lietot. Pateicoties lietotāju atsauksmēm, ierīce ieguvusi līdz šim visdraudzīgāko intefeisu, komplektā ar viegli lasāmu, ikonām attēlotu joslu displeja apakšā. Iekšējie izvēlnes vienumi un opcijas tiek parādītas arī uz kontrastējošas joslas, lai būtu iespējams tos vieglāk lasīt, vienlaikus nezaudējot mērķa attēlu.

  B-Pack barošanas bloks

  Trail 2 LRF aprīkots ar progresīvu autonomu B-Pack barošanas bloku, kas sastāv no ātri nomaināmas, vairākkārt lādējama IPS7, 6.4 Ah akumulatora, kas paredzēts lietošanai ar ierīci līdz 8 stundām. Ir pieejami arī IPS 14 akumulatori ar lileāku jaudu, kā arī AA bateriju korpusi, kas nodrošina perfektu strāvas padeves risinājumu.

  Plašs darbības temperatūru diapazons

  Ar salizturīgu AMOLED displeju Trail 2 LRF termālais tēmēklis veidots, lai tas nodrošinātu nevainojamu darbību esktrēmos temperatūras diapazonos no -25°C līdz + 50°C.

  Display-off režīms

  Īsas neaktivitātes un labākas slēpšanās laikā ir iespēja ērti izslēgt tikai displeju, nepārtraucot citas ierīces darbības funkcijas. Displeja izslēgšanas izmantošana dod iespēju ātrāk restartēt ierīci, kad jums tā ir visvairāk nepieciešama.

   

  Kronšteins nav iekļauts tēmēkļa komplektācijā!

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!