0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Helion 2 XP50 Pro termokamera

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 77431
  • Pieejamība: Uz pasūtījumu‏
  Garantija 2 gadi

  3,690.00€

  Helion 2 XP50 Pro. Vēl nepieredzēta termālā jutība

  Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD <25mK nodrošina nevainojamu detaļu atpazīšanu pat vissmagākajos apstākļos, kad termiskais kontrasts ir zems. Vismazākās temperatūras atšķirības būs skaidri redzamas pat nokrišņos, miglā vai aukstos rītos.

  Augstas izšķirtspējas tērmālais sensors 640x480 pikseļi @ 17 µm
  Asa, bagātīgi kontrastējoša termovide, lai labāk identificētu dzīvniekus, to ekstremitātes un pat mazākās detaļas, t.i., zarus, lapas, zāli un reljefu.

  Uztveres diapazons līdz 1800 metriem
  Jāudīgais F50/1.0 objektīvs, savienojumā ar 640x480 @ 17 µm īpaši jutīgo termālās attēlveidošanas sensoru nodrošina lieliskas noteikšanas iespējas. Standarta 1,8 m augstu objektu pilnīgā tumsā var noteikt līdz 1800 m attālumam.

  Attēlu uzlabošanas tehnoloģija
  Termokamera Helion 2 Pro rada skaidrus, augsta kontrasta attēlus ar precīzu kontūru izsekošanu un infromatīvu vizualizāciju pat vismazākajiem objektiem un apgabaliem ar minimālām temperatūras atšķirībām. Mednieks ir spējīgs skaidri identificēt objektus, gan dzīvnieku, gan fonu, kā arī precīzi novērtēt medījumu.

  Liels diafragmas objektīvs
  Termālās attēlveidošanas ierīces objektīvam ir izšķiroša ietekme uz ierīces spēju uztvert pat zemāko starojuma līmeni. Galīgā noteikšanas efektivitāte tiek sasniegta, izmantojot ātro Helion 2 XP50 Pro (F50/1.0) termokameras objektīvu kopā ar ļoti jutīgu termālo sensoru. Helion 2 XP50 Pro sniedz lietotājiem vislabākās kvalitātes, detalizētākus un ļoti kontrastējošus, informatīvus attēlus vienmēr, pat lietus vai miglas laikā, kad novērotās ainas temperatūras kontrasts ir minimāls.

  Īpaši augstas izturības magnija sakausējuma korpuss
  Vieglais magnija sakausējuma korpuss izceļas ar augstu strukturālo izturību u izturību pret ārējām mehāniskām un klimatiskām slodzēm. Korpusa materiāls efektīvi noņem un izkliedē elektronikas radīto siltumu, nodrošinot termokameras darbības stabilitāti un ilgstoši novērojot, saglabā augstas kvalitātes attēlu.

  Pilnu krāsu, HD AMOLED displejs
  Jaunais 1024x768 HD AMOLED displejs ir uzlabojis krāsu atveidojumu, ir enerģijas taupošs, piedāvā augsta kontrasta attēlus un ātru reakciju, kā arī nodrošina skaidrus un gludus attēlus, novērojot kustībā vai aukstos apstākļos.

  2.5x-20x mainīgs palielinājums
  Digitālā tālummaiņa līdz pat 8x nodrošina uzlabotu fokusu un labāku objekta atpazīšanu ievērojamos attālumos. Tālummaiņa mainās pakāpeniski 2x solī vai nepārtraukti, lai iegūtu patiesi optimālu, pielāgotu redzes lauku konkrētai situācijai.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs ar 16 GB atmiņu
  Iebūvētais videoreģistrators ir lieliska vērtība, kad jāfilmē vai jāfotografē savi novērojumi. Vienu reizi nospiežot pogu REC, tiek uzņemti kadri, kurus viegli kopīgot ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. 16 GB iekšējā atmiņa nodrošina daudzas stundas ierakstītu video un daudz fotoattēlu.

  8 krāsu paletes
  8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Mnochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

  Wi-Fi. Savienošana ar iOS un Android ierīcēm
  Iebūvēts Wi-Fi modulis nodrošina ierīces savienošanu ar Android un iOS viedtālruņiem vai planšetēm. Viedtālruņa un tēmēkļa apvienojums piedāvā unikālu iespēju kopumu, piemēram, tiešu attēlu straumēšanu, ierakstīto failu lejupielādi un kopīgošanu, kā arī programmaparatūras atjaunināšanu un daudzas citas iespējas.

  Ātri nomaināms lielas ietilpības akumulators (darbības laiks līdz 8 stundām)
  Ātri nomaināmie uzlādējamie akumulatori nodrošina pietiekami daudz enerģijas līdz pat 8 stundām bez pārtraukuma. Ar vienu akumulatora uzlādi ierīce var darboties visu nakti bez nepieciešamības to nomainīt. Jebkuru parasto enerģijas banku, ko iespējams savienot, izmantojot Micro USB, var izmantot kā ārējo barošanas avotu. IPS14 akumulatoru komplekts, kas pieejams kā atsevišķa prece, nodrošina pat līdz 16 stundām ilgu darbības laiku.

  Režīms “Attēls attēlā” (Picture in Picture, PiP)
  PiP izmanto tikai 10 % laukuma, un skata lauks paliek virtuāli neaizsegts vienlaicīgai PiP and FOV (redzes lauka) skatīšanai.

  Stadiometriskais attāluma mērītājs
  Stadiometriskais tālmērs - dinamiskā diapazona mēroga skala, kas paredzēta, lai palīdzētu noteikt attālumu objektiem ar zināmu augstumu - 1.7m (brieži), 0.7m (mežacūkas) un 0.3m (truši).

  Ārējais barošanas avots
  Helion padara ātru un ērtu uzlādi no ārējiem avotiem, piemēram, elektrības bankām, izmantojot Micro USB ligzdu. Elektrības bankas uzlādes ērtums pat uzlabo spēj ieslēgt Helion ārkārtīgi aukstā laikā, vienlaikus aizsargājot to.

   
  Optiskās īpašības:
  Objektīvs: F50/1.0
  Palielinājums: 2.5 ... 20 x (x8 zoom)
  Maksimālais darbības attālums (m): 1800
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Acs reljefs (mm): 15
  Izejas objektīvs (mm): 5
  Dioptriju regulēšana: ± 5
  Redzes lauks uz 100 m (m): 21.8 x 16.3
  USB savienojums: microUSB
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024 x 768
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640 x 480 @ 17 µm (NETD <25 mK)
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <25
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Darbības īpašības
  Iebūvēta atmiņas karte, Gb: 16
  Ārējās strāvas padeve (volti): Micro USB type B (5V)
  Kapacitāte (mAh): 6400
  Enerģijas padeve (V): 3.0 - 4.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 8
  Akumulatora tips: B-Pack (Li-ion)
  Ūdensizturība:
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standards: 802.11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 242 x 75 x 60
  Materiāls Magnija sakausējums
  Svars (kg): 0.5
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Rokas siksna:
  Akumulatora lādētājs:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Lēcu tīrāmā lupatiņa:
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!