Sky-Watcher Heritage-130P FlexTube teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10213
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 228,00€

  • Cena bez PVN: 188,43€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Heritage-130P ir apbrīnojami kompakta dizaina dobsons. Tas ir ne vien jaudīgs instruments ar augstākās kvalitātes parabolisko optiku, bet arī kalpos kā elegants astronomijas gadam veltīts interjera / kolekcijas priekšmets vai arī būs lieliska dāvana sev tuvam un mīļam cilvēkam.

Patentētā Sky-Watcher FlexTubeTM sistēma ar izbīdāmajiem stieņiem ir jaunākā inovācija, lai padarītu jau tā kompakto teleskopu ultra viegli transportējamu. Šī ņūtona tubusa kopējais garums saliktā veidā ir tikai 37 centimetri, kaut arī tā fokusa attālums izvilktā stāvoklī sasniedz iespaidīgos 65 centimetrus. Tā fokusa atvērums ir f/5, kas būs vienlīdz labs gan tuvo, gan tālo debess objektu novērojumiem. Vēl labāk ir tas, ka kolimācija šim teleskopam nebūs jāveic katru reizi saliekot un izjaucot teleskopu, tā saglabāsies precīza arī starp novērojumiem.

Sky-Watcher Heritage-130P teleskops ir izstrādāts par godu Starptautiskajam Astronomijas (IYA) Gadam un Galileo pirmā teleskopa 400. gadadienai! Teleskopa tubusu grezno daudzi cilvēku vārdi un skaitļi, kas šo 400 gadu laikā ir sekmējuši astronomijas attīstību, tostarp arī pats Galileo Galilejs. 130 milimetru paraboliskā optika ir spejīga atklāt daudzas detaļas uz tādām planētām kā Jupiters, Marss un Saturns, vienlaikus paverot iespēju tumšās debesīs saredzēt ļoti blāvus 12,4 zvaigžņlieluma miglājus un galaktikas. Optimālais f/5 fokusa atvērums nozīmē, ka ar šo teleskopu būs iespējams arī veikt vienreizējus platleņķa novērojumus skatoties tādus plašus debess apgabalus kā, piemēram, Rosette un Oriona miglājus.

Ar Heritage-130P komplektācijā iekļautajiem 25 un 10 milimetru “super” okulāriem iespējams attīstīt 26 un 65 reižu palielinājumus. Iegādājoties papildu 1,25” standarta okulārus palielinājumus iespējams vēl vairāk dažādot, tā pietuvojoties maksimālajam ieteicamajam palielinājumam šim teleskopam – 260 reizēm, lai gan lielākajai daļai objektu tik liels palielinājums nebūs vajadzīgs. Ar sarkanā punkta tēmētāju būs iespējams iecentrēt vēlamo objektu teleskopa redzeslaukā. Teleskopa dobsona montējums ir ļoti parocīgs un to lietot mācēs pat mazi bērni. Tikai nolieciet teleskopu uz stabilas platformas, izvirziet uz āru tā saliekamos stieņus un Jūs esat gatavi novērojumiem!

Kopējais teleskopa svars sastāda tikai 6,2 kilogramus.

Teleskops iepakots dāvanu kastē.

Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Ņūtona
Optikas diametrs (mm): 130
Fokusa attālums (mm): 650
Fokusa attiecība: F/5
Lielākais iespējamais palielinājums: 260 x
Gaismas savākšanas jauda: 345 x
Izšķirtspēja: 0.88
Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.4
Fokusētājs: 1.25" Helical
Montējums
Tips: Dobsona
GoTo sistēma:
Izsekošana:
Vispārīgi
Sērija: Heritage
Garantija: 2 gadi
Iekļautie aksesuāri
1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
Meklētājs: Sarkanā punkta meklētājs
Ieteicams:
Bērniem:
Iesācējiem:
Amatieriem:
Profesionāļiem: Nav ieteicams
Pielietojuma joma
Dabas novērojumi:
Mēness un planētas:
Miglāji un galaktikas
Astrofotogrāfēšanai:
Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs