• Sky-Watcher Explorer-300PDS (NEQ-6 PRO SynScan™) teleskops

Sky-Watcher Explorer-300PDS (NEQ-6 PRO SynScan™) teleskops

 • Ražotājs: Sky-Watcher
 • Produkta kods: 10222/20854
 • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
 • 2.410,00€

 • Cena bez PVN: 1.991,74€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
 • Make sure the product availability status is "In stock"
 • Order goods no later than 20th December 2018.

Explorer sērijas karalis! Explorer-300P DS uzlabotajai versijai raksturīgas divas ievērojamas priekšrocības. Divu ātrumu 10:1 Crayford fokusētājs nodrošinās vajadzīgo precizitāti nevainojama asuma noteikšanai, kas ir īpaši svarīgi astrofotogrāfēšanai. Arī tubusa garums ir mazliet saīsināts, tādā veidā tuvinot sekundāro spoguli, optimizējot šo tubusa versiju vēl labāk primārā fokusa astrofotgrāfēšanai. Vēl labākus fotogrāfēšanas rezultātus iespējams sasniegt izmantojot speciāli tam paredzēto Sky-Watcher f/5 fokusa attiecības  2“ komas korektoru.

Explorer-300P ņūtons ir lieliska izvēle pieredzi ieguvušam astronomam. Ar 300 milimetru Sky-Watcher visaugstākās kvalitātes parabolisko optiku, šis teleskops būs vienlīdz ļoti labs instruments Mēness, planētu, miglāju un galaktiku novērojumiem. F/5 ātrs fokusa atvērums nodrošinās to, ka teleskopu varēs izmantot arī platleņķa novērojumiem. Savāks par 40% vairāk gaismas salīdzinot ar Explorer-250 modeli.

Explorer-300 ir iespaidīgais 300 milimetru spoguļa diametrs, kamēr tā fokusa attālums ir 1500 milimetri. F/5 ātrfokusa teleskops būs lieliski piemērots vienlīdz labi gan Mēness, planētu, gan arī tālās debess objektu novērojumiem. Saturns 12” (300 mm.) teleskopā atklās savu pusduci mēnešu, kā arī būs skaidri saredzamas atstarpes starp tā gredzena sistēmām. Pavēršot teleskopu uz mūsu puslodē vislielāko redzamo lodveida zvaigžņu kopu M13, Jūsu elpa aizrausies ieraugot ļoti detalizētu un tukstošiem zvaigžņu bagātu attēlu. Pie tumšām debesīm ar šo teleskopu būs iespējams novērot objektus līdz pat 14,2 zvaigžņlielumam.

Līdzīgi kā visiem Sky-Watcher paraboliskajiem spoguļa teleskopiem, arī šis modelis nāk ar 0,5 mm. īpaši plānu sekundārā spoguļa “zirnekļa” krustu, kas līdz minimumam samazinās difrakciju un gaismas zudumu.

Sky-Watcher NEQ-6 ir viens no amatier-astronomu vispopulārākajiem montējumiem visā pasaulē – tas nodrošina dzelzs stipru stabilitāti pret vibrācijām, vienlaikus parādot šveices pulksteņa cienīgu uzticamību un precizitāti. EQ-6 vairākas reizes ir atzīts par labāko cenas / kvalitātes montējumu savā cenu kategorijā. Sky-Watcher NEQ-6 PRO SynScan montējums ir pats pilnīgākais NEQ-6 montējuma izpildījums – tas sevī ietver ne tikai sekošanas funkciju, bet arī vairāk nekā 42,900 GoTo objektu datubāzi.

Šis montējums ir iespējams pats labākais risinājums, ja vēlaties nodarboties ar nopietnu astrofotogrāfēšanu un izmantot pārvietojamu montējumu. Montējumu iespējams gidēt izmantojot atsevišķu tam paredzēto ST-4 portu. Šim nolūkam var izmantot Sky-Watcher speciāli tam paredzēto CCD SYNGUIDER. Pat griežoties vislielākajā ātrumā šis montējums nepamodinās jūsu kaimiņus, jo to raksturo ļoti spēcīgu, bet klusu motoru darbība.

Montējuma komplektācijā ietilpst polārzvaigznes tēmeklis, kas ļauj iestatīt teleskopu  vajadzīgajā leņķī, nodrošinot precīzu sekošanu jau uzreiz kā ieslēgsiet montējumu. NEQ-6 motoru izšķirspēja ir 0,144 loku sekundes, kas nozīmē augstu sekošanas precizitāti astrofotogrāfējot. Montējumu ar RS232 porta palīdzību iespējams pieslēgt datoram un vadību nodrošināt ar vairāku populārāko planetārija programmu palīdzību.

Iespaidīgā NEQ-6 montējuma galvas svars sastāda 16 kilogramus, savukārt 2” nerūsējošā tērauda statīva svars ir 7,5 kilogrami. Tā maksimālais darba svars sasniedz iespaidīgos 25 kilogramus (18 kilogrami astrofotogrāfēšanas limits), kas ir par 7 kilogramiem vairāk nekā HEQ-5 montējumam. Komplektācijā ietilst arī divi 5.1 kilogramu atsvari precīzai balansēšanai, kā arī ir iespēja iegādāties papildus atsvarus.

Galvenās priekšrocības:

 • SynScan datubāze: kopā 42,900+ objekti, ieskaitot pilnos M, NGC, IC & SAO katalogus
 • Iestatīšanas metodes: vienas / divu / trīs zvaigžņu iestatīšana, opcija saglabāt iestatīšanu
 • Motoru tips & izšķirspēja: augstas precizitātes soļu motori, 0.144 loku sekundes
 • Tēmēšanas precizitāte: līdz 1 loku minūtei, tēmēšanas precizitātes uzlabojums
 • Sekošanas režīmi: Sidereal, Lunar, Solar
 • Pārvietošanās ātrumi: 1.0x, 2.0x, 16x, 32x, 64x, 128x, 400x, 500x, 600x, 800x
 • Gidēšanas ātrumi: 0.25X, 0.50X, 0.75X, 1X
 • Savietojams ar datoru (var tikt savienots ar visām populārākajām planetāriju programmām)
 • SynScan pults datubāze atjaunojama caur internetu, regulējams spilgtums un skaņas līmenis
 • Barošana: 11-15V līdzstrāva / 2Amp, ieteicams Sky-Watcher 17 Ah Power Tank


Optika
Tips: Reflektors
Uzbūves veids: Parabolisks Ņūtons
Optikas diametrs (mm): 305
Fokusa attālums (mm): 1500
Fokusa attiecība: f/4.9
Lielākais iespējamais palielinājums: 610 x
Gaismas savākšanas jauda: 44
Izšķirtspēja (loka sek): 0.144
Fokusētājs: 2" Crayford
Montējums
Tips: Ekvatoriāls
Uzbūves veids EQ6
Enerģijas padeve: 12
Jaudas patēriņš (mA): 2000
GoTo Sistēma
Datu bāze: 42 900 objekti
Noregulēšanas metode: 1 – zvaigzne Align, 2 - zvaigzne Align, 3 - zvaigzne Align
Sekošanas ātrums: Zvaigznes, Saules un Mēness
Statīvs
Materiāls: Tērauds
Weight (kg): 7.4
Vispārīgi
Tubusa svars (kg): 25
Iekļautie aksesuāri
Meklētājs: 9x50
2'' okulāri: 28mm
Ieteicams:
Amatieriem:
Profesionāļiem:

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs