• Teleskops Sky-Watcher Quattro-10CF f/4 250mm  (karbona OTA)

Teleskops Sky-Watcher Quattro-10CF f/4 250mm (karbona OTA)

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10236
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  • 1.210,00€

  • Cena bez PVN: 1.000,00€

In order to receive goods in Estonia before December 24, we recommend:
  • Make sure the product availability status is "In stock"
  • Order goods no later than 20th December 2018.

Sky-Watcher jaunā Quattro profesionālās sērijas īsfokusa (f/4) ņūtoni īpaši labi piemēroti primārā fokusa astrofotogrāfēšanai, bet tie, protams, būs noderīgi arī vizuāliem novērojumiem. Viss sākot ar skrūvītēm, beidzot ar primāro spoguli ir atstrādāts tā, lai optika attīstītu naža asmens skaidru un dzidru attēlu. Īsais fokusa attēlums dos iespēju ne tikai uzņemt plašākus debess apgabalus, bet līdz ar to arī samazinās nepieciešamo ekspozīcijas laiku.

Šis teleskops ir izgtavots no karbona. Karbons ir viegls un vienlaikus arī ļoti izturīgs materials, tam, salīdzinot ar metālu, ir labāka termālā stabilizācija. Tas būs ļoti nozīmīgs factors īpaši nodarbojoties ar garajām ekspozīcijām pie Latvijas mainīgajiem klimatiskajiem apstākļiem, jo tubuss nemainīs savu fokusu, pretstatā metālam, kurš īpaši pie lielām temperatūras svārstībām “staigā”, tā vienlaikus mainot arī ideālo fokusa punktu.

Quattro sērija ir iezīmīga ar augstas precizitātes 2 collu lineāro fokusētāju, kurš balstās uz 4 lodīšu gultņiem, lai noslogojot teleskopu ar masīvu kameru vai okulāru, tā sākotnējā fokusa pozīcija neizkustētots un paliktu nemainīga. Vienlaikus lineārais fokusētājs nodrošinās vienmērīgi gludu darbību un būs ievērojami precīzāks par Rack’n Pinion vai Crayford tipa fokusētājiem. 10:1 ātruma sadalītājs dos iespēju veikt precīza fokusa iestatīšanu pat visprasīgākajiem astronomiem.

Visi Quattro modeļi nāk ar Pyrex spoguļiem, kas samazinās termālās stabilizācijas laiku, tādā veidā palielinot jūsu novērojuma laiku. 250 milimetru teleskops savāks par 56% vairāk gaismas salīdzinot ar 200 milimetru ņūtonu.

Šis teleskops nāk komplektācijā OTA, tas nozīmē, ka Jūsu ziņā paliek teleskopa montējuma izvēle. Teleskopi.LV iesaka šim modelim izvēlēties vismaz HEQ-5 montējumu vai augstāku. Tāpat kopā ar šo teleskopu ieteicams iegādāties arī speciālo Quattro sērijas teleskopiem domāto Sky-Watcher f/4 super komas korektoru, kurš novērsīs komu redzes lauka malās un ļaus izmantot 100% teleskopa redzeslauka.Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs