0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Skywatcher AC 120/1000 EvoStar NEQ-3 Pro SynScan GoTo teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10939/20230
  • Pieejamība: 1 - 2 nedēļu laikā
  Garantija 2 gadi

  924.00€
  Optika
  Tips: Refraktors
  Uzbūves veids: Ahromāts
  Optikas diametrs (mm): 120
  Fokusa attālums (mm): 1000
  Fokusa attiecība: F/8.3
  Lielākais iespējamais palielinājums: 240 x
  Gaismas savākšanas jauda: 294 x
  Izšķirtspēja: 0.96
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 12.2
  Fokusētājs: 2'' Gear rack
  Tubusa garums (mm): 955
  Montējums
  Tips: Ekvatoriāls
  Uzbūves veids NEQ-3
  GoTo Sistēma
  Datu bāze: 42 900 objekti
  Programmatūra: SynScan
  Noregulēšanas metode: 2 – zvaigžņu Align
  Sekošanas ātrums: Zvaigznes, Saules un Mēness
  Precizitāte: 1
  GoTo valoda: Angļu
  Statīvs
  Materiāls: Alumīnija
  Tips: Trijkājis
  Vispārīgi
  Sērija: EvoStar
  Materiāls Alumīnijs
  Tubusa svars (kg): 5.09
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  1.25'' okulāri: 10 mm, 25 mm
  Meklētājs: 9 x 50
  1.25'' diagonālā prizma: 90°
  Okulāra adapteris: 1.25" un 2"
  Ieteicams:
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem: Nav ieteicams
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  Ja galvenā jūsu vēlme ir liels palielinājums, ass un kontrasta bagāts attēls - šim teleskopam ir jābūt jūsu izvēlei. Ar šo teleskopu ir iespējams vērot lieliskus skatus skatoties uz Saules sistēmas planētām un mūsu planētas pavadoni - Mēnesi. Varesiet viegli pamanīt Marsa ledus cepuri vai Jupitera tumšo plankumu. Krāsu kļūdas, kas raksturīgas vairumam mūsdienās nopērkamo lēcu teleskopu ir ievērojami samazinātas ar kvalitatīvu lēcu materiālu un uzbūves veidu (garo fokusa attiecību f/8,3). Neizpaliks arī tālās debess novērojumi - jūs redzēsiet skaistas galaktikas un miglājus, īpašs prieks būs dalīt lodveida zvaigžņu kopu M13 300,000 zvaigznēs. Teleskops savāks par 38% vairāk gaismas nekā 102 milimetru Evostar modelis. Ar izšķirspēju zem 1 loku sekundes un redzamību virs 12 magnitūdas šis teleskops būs lielisks instruments prasīgiem amatier-astronomiem, iekļaujoties saprātīgā budžetā. Aprīkots ar 2” okulāru izeju (ar 1,25” sadalītāju), kas nozīmē, ka teleskopam iespējams iegādāties 2” okulārus platleņķa novērojumiem.

  Komplektā nāk lielais 9x50 meklētājs un lielā 2” diagonāle (ar 1,25” sadalītāju).

  EQ3-2 ekvatoriālais uzlabotais montējums DELUXE izpildījumā pieredzējušu astronomu vidū saņem augstus novērtējumus. Šis izturīgais montējums nodrošina pat ļoti prasīgus naksnīgo debesu novērotājus ar vajadzīgo stabilitāti un vairākām citām funkcijām. Šis montējums ir ideāls nelielām optiskajām sistēmām, kuriem celstpējai nevajag masīvu montējumu.

  Montējums ir aprīkots ar līmeņošanas burbuli, regulējamu elevāciju, kā arī diviem dažāda svara atsvariem maksimālai precizitātei. Montējumu ir iespējams aprīkot ar polārzvaigznes tēmekli, kas ļaus šo montējumu vēl precīzāk iestatīt, lai izmantojot motoru sistēmu veiktu precīzu un gludu sekošanu.

  Šis montējums būs pati labākā izvēle, ja vēlaties sākt nodarboties ar blāvo debess objektu astrofotogrāfēšanu – tas ir aprīkots ar SynScan motoriem, vadības sistēmu ar GoTo funkcijām un 42,900+ objektu datubāzi. Tāpat šis montējums ir aprīkots ar ST-4 autogida portu, dodot iespēju uzņemt neierobežota ilguma attēlus. Šim nolūkam var izmantot Sky-Watcher speciāli tam paredzēto CCD SYNGUIDER.

  Montējums ir aprīkots ar vieglo un regulējamo alumīnija statīvu un stabilizējošo trīstūri, kas vienlaikus kalpos kā galds okulāriem un citiem teleskopa piederumiem. Maksimālais darba svars – 7 kilogrami.

  Outstanding value....Our tests on both real and artificial stars revealed a near-perfect diffraction pattern....The Sky-Watcher's mount was a touch heavier & beefier....The larger 2" diagonal - unique in this test - will be invaluable if you are planning to use wide-field eyepieces....The extra eyepiece, bigger finderscope & star diagonal will lead you to the great value Sky-Watcher....You get more for your money with the Sky-Watcher. That's why it beats the Celestron....

  Citāts no BBC SKY AT NIGHT žurnāla”

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!